Niko-Lek pomoc w rzuceniu nałogu
Sprawdź ranking produktów na – Rzucanie palenia
Postanowiłaś/eś podjąć decyzję o rzuceniu palenia, ale nie bardzo wiesz jak się za to zabrać. Naczytałaś/eś się poradników, próbujesz trenować siłę woli, ale wciąż nie potrafisz odmówić sobie tego „ostatniego” papierosa? Nie musisz walczyć sam/a. Pozwól sobie pomóc!
Lek na walkę z chorobą palaczy Niko-Lek
Palenie nikotyny to bardzo silne uzależnienie. Jest to substancja psychoaktywna, dlatego działa na nasz układ nerwowy stymulująco lub uspokajająco. Ile razy pomyślałaś/eś: zdenerwowałam/em się, muszę zapalić? Jest to właściwie jedyna z pozytywnych stron palenia papierosów, i na tym koniec. Skutkiem palenia mogą być choroby dróg oddechowym, wrzody żołądka, dwunastnicy, a nawet choroby nowotworowe płuc, krtani, przełyku, gardła, języka. Palenie zabija, co producenci podkreślają na każdej paczce, obrazując szkodliwe działanie nikotyny na organizm dodatkowo zdjęciami. Masz dosyć patrzenia na te zdjęcia? Boisz się, że kiedyś ciebie też to dotknie? Sięgnij po lek, który może pomóc ci w walce z uzależnieniem!
Niko-Lek ( Niccorex) to z pozoru zwykła guma do żucia o miętowym lub cytrynowym smaku, ale nic bardziej mylnego – jej substancją czynną jest lecznicza nikotyna (jedna guma do żucia – 2 mg nikotyny). Jej obecność nie jest tutaj przypadkowa – Niko-lek ma pomóc palaczowi w odstawieniu papierosów, a także zmniejszyć głód papierosowy, jednocześnie przeciwdziałając nawrotowi do nałogu. Oprócz tego lek zawiera: rdzeń gumy: podłoże gumy (zawiera butylohydroksytoluen (E21)), ksylitol, wapnia węglan, sodu węglan bezwodny, aromat mięty pieprzowej, sodu wodorowęglan, aromat Coolmix, Lewomentol, acesulfam potasowy, sukralozę; otoczkę gumy: maltitol (E965), maltitol ciekły, aromat mięty pieprzowej, tytanu dwutlenek (E171), aromat Coolmix, Lewomentol, sukralozę.
Rzucam palenie! – i co dalej – Niko-lek?
Podjęłaś/eś decyzję ostateczną – chcesz rzucić palenie i wiesz, że potrzebujesz pomocy, więc sięgasz po Niko-lek. Zastanawiasz się zatem – jak go używać?
Jedną gumę antynikotynową Niko-lek przyjmujesz wtedy, gdy odczuwasz silną chęć zapalenia papierosa, pamiętając jednocześnie, by nie było to częściej niż co 1-2 godziny. Średnia ilość gum, które zazwyczaj powinno przyjmować się w ciągu dnia to 8-12. Należy jednak uważać z ilością Niko-leku, bo mimo tego, że przyjął on postać gumy – to zwykłą gumą do żucia nie jest. W związku z tym też nie żuje się jej ot tak – potrzeba do tego specjalnej techniki. Gdy sięgniesz już po gumę Niko-lek przeżuwaj ją do momentu, gdy poczujesz wyraźny smak lub delikatne mrowienie. Wtedy zatrzymaj ją między dziąsłem a policzkiem do chwili, gdy to uczucie zniknie. Następnie zacznij żuć ją tradycyjnie, aż sytuacja się powtórzy – i tak przez 30 minut powtarzaj te czynności.
Skuteczność kuracji Niko-lek
Aby kuracja była skuteczna i na zawsze zabiła w tobie chęć sięgnięcia po papierosa, wskazane jest, by stosowanie gumy Niko-lek trwało przez trzy miesiące – po tym czasie chęć zapalenia papierosa powinna zniknąć, lecz nie oznacza to, że kuracje trzeba koniecznie przerwać. Sukcesywnie z czasem po prostu powinna zmniejszać się ilość gum, które żujemy w ciągu dnia – jeśli ta ilość spadnie do 1-2 gum możemy spróbować lek całkowicie odstawić i cieszyć się zdrowiem oraz wolnością od uzależnień.
Bądź jednak rozsądny i odpowiedzialny, nie rób nic bez zastanowienia – przed rozpoczęciem stosowania leku Niko-Lek warto skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą, ponieważ nie zapominajmy – nie są to zwykłe gumy do żucia. Przeciwwskazaniem do zażywania leku jest alergia na nikotynę lub któryś z pozostałych składników. Nie jest to też środek wskazany dla osób palących sporadyczni, lub nie palących wcale, ponieważ guma lecznicza Niko-Lek ma w składzie nikotynę.
Sprawdź ranking produktów na – Rzucanie palenia
ranking
papierosy, motywacja do rzucenia palenia, tabletki dla palaczy, jak rzucić palenie w ciąży, uzależnienie od nikotyny, jak rzucić palenie, rzucanie palenia, prosta metoda jak skutecznie rzucić palenie, jak rzucić palenie domowe sposoby, rzucenie palenia, palenie papierosów, sposoby na rzucenie palenia, jak skutecznie rzucić palenie, sposób na palenie, zakaz palenia, łatwy sposób na rzucenie palenia, metody rzucenia palenia, sposoby na rzucanie palenia, głód nikotynowy, rzuć palenie papierosów szybko i skutecznie, palenie papierosów skutki, palenie w ciąży, jak rzucić palenie i nie przytyć, wpływ nikotyny na organizm, nikotyna, tytoń,