Co to jest Desmoxan?
Sprawdź ranking produktów na – Rzucanie palenia
Większość osób palących papierosy podejmuje próby rzucenia tego niezdrowego i kosztownego nałogu. Wszyscy wiemy, że palenie ma bardzo niekorzystny wpływ na zdrowie, kondycję i wygląd, nie wspominając już o kosztach samych papierosów. Mimo to często próby rzucenia nałogu kończą się niepowodzeniem. Silna wola to niestety za mało, aby skończyć z nikotyną raz na zawsze. W tej trudnej sytuacji wspomóc można się preparatem Desmoxan.
Co znajdziemy w składzie Desmoxan
Substancją aktywną zawartą w kapsułkach Desmoxan-u jest cytyzyna. Jest ona związkiem organicznym pozyskiwanym z nasion złotokapu zwyczajnego (Cytisus laburnum). Jest to alkaloid, który wiąże się z receptorami nikotynowymi i pobudza autonomiczny układ nerwowy w sposób podobny jak nikotyna. Ma przy tym do tych receptorów 7-krotnie większe powinowactwo.
W ten sposób cytyzyna powoli wypiera nikotynę z organizmu, nie powodując przykrych objawów odstawienia, a przy tym znacząco zmniejsza uczucie przyjemności, jakie odczuwane jest w trakcie palenia papierosa. Ponadto substancja ta pobudza wydzielanie dopaminy, co dodatkowo łagodzi objawy związane z głodem nikotynowym. Najważniejszą jednak zaletą cytyzyny jest fakt, że nie powoduje uzależnienia.
Desmoxan dawkowanie
Jedno opakowanie preparatu Desmoxan zawiera kapsułki, które wystarczają na 25 dni pełnej kuracji. Przyjmuje się je zgodnie ze schematem zamieszczonym w ulotce dołączonej do opakowania. Począwszy od sześciu tabletek dziennie, stopniowo zmniejszana jest ilość i częstość ich przyjmowania. Przez pierwsze dni zauważalna jest zmniejszona chęć sięgnięcia po papierosa i tym samym zmniejsza się ilość wypalanych papierosów. Aby kuracja zakończyła się sukcesem, piątego dnia kuracji należy całkowicie zaprzestać palenia i przyjmować tabletki przez całe 25 dni. W razie potrzeby po zakończeniu kuracji przez kilka dni można przyjmować po jednej kapsułce.
Pierwsze dni kuracji wymagają częstego przyjmowania tabletek w regularnych odstępach czasu. Może to sprawiać problem, który najczęściej jest odpowiedzialny za niepowodzenie procesu rzucania palenia. Ciekawym rozwiązaniem jest aplikacja telefoniczna, która przypomina o regularnym zażywaniu tabletek Desmoxan o właściwej porze. Znajduje się w niej także licznik zaoszczędzonych pieniędzy, który jest dodatkową motywacją do całkowitego zaprzestania palenia. Wydawać by się mogło, że cena tabletek jest wysoka, jednak kosztują one tyle co 4-5 paczek papierosów. Łatwo więc policzyć, że taka inwestycja zwróci się w kilka dni.
Desmoxan stosowanie preparatu
Zażywanie Desmoxan-u, jak każdego innego leku, może wywoływać skutki uboczne. Występują one najczęściej na początku leczenia. Nie są to jednak poważne zaburzenia, może wystąpić złe samopoczucie, zmęczenie, rozdrażnienie, zmiana apetytu, przyrost masy ciała, bóle i/lub zawroty głowy, zaburzenia snu, zmiany nastroju, lęki, trudność w koncentracji, duszność, przyspieszenie lub zwolnienie akcji serca, wzrost ciśnienia, wzmożone odkrztuszanie, suchość w jamie ustnej, nadmierne ślinienie, problemy żołądkowe, zgaga, bóle mięśniowe, wysypka czy wzmożona potliwość.
Nie ma idealnego sposobu na rzucenie palenia, jest to kwestia indywidualna. Oczywiście są ludzie, którzy mają na tyle silną wolę, że sami są sobie w stanie poradzić z tak silnym nałogiem. Inni stosują nikotynową terapię zastępczą, hipnozę, czy akupunkturę. Warto spróbować terapii Desmoxanem, gdyż jest to szybka i skuteczna metoda, a wiele osób jest zadowolonych z efektów jej działania. W razie niepowodzenia w rzucaniu lub powrotu do nałogu kurację można rozpocząć ponownie po upływie 2-3 miesięcy. Najważniejsze jest regularne przyjmowanie tabletek zgodnie z harmonogramem i zaprzestanie palenia 5 dnia od rozpoczęcia kuracji, wtedy szanse na sukces są bardzo duże.
Sprawdź ranking produktów na – Rzucanie palenia
ranking
metody rzucenia palenia, sposoby na rzucanie palenia, głód nikotynowy, rzuć palenie papierosów szybko i skutecznie, palenie papierosów skutki, palenie w ciąży, jak rzucić palenie i nie przytyć, wpływ nikotyny na organizm, nikotyna, tytoń, papierosy, motywacja do rzucenia palenia, jak rzucić palenie, rzucanie palenia, prosta metoda jak skutecznie rzucić palenie, jak rzucić palenie domowe sposoby, rzucenie palenia, palenie papierosów, sposoby na rzucenie palenia, jak skutecznie rzucić palenie, sposób na palenie, zakaz palenia, łatwy sposób na rzucenie palenia, tabletki dla palaczy, jak rzucić palenie w ciąży, uzależnienie od nikotyny,